Reklamní stojany a klaprámy

Reklamní klaprám - obrazReklamní áčkoReklamní áčko
v obchodní pasáži
Reklamní rám
dřevo
Reklamní áčko
detail mechanizmu
Reklamní klaprám
eloxovaný hliník

Reklamní stojany, klaprámy a rámy

Pokud potřebujete využít reklamní plochu, která není na místě, na kterém byste si reklamu představovali, je zde rychlá realizace za pomocí dalších reklamních možností - reklamní stojan (reklamní áčko), klaprámy, rámy.


Reklamní stojan - reklamní áčko je široce používaný nástroj například pouliční reklamy a upoutávky, ale často se s ním setkáváme i v pasážích a odchodních domech. Reklamní stojan - reklamní áčko se dodává v jednoduché, umělohmotné variantě, nebo například hliníkové, s vysokou úrovní designu.

Klaprámy se umísťují na stěny v budovách a mají neomezený způsob instalace a použitelnost – chodby úřadů a škol, prostory toalet pro veřejnost, firemní prostory, obchody, pasáže, atd. Klaprámy se vyznačují rychlou montáží umístěné reklamy a jejich případnou výměnu.

Rámy dřevěné či kovové nejčastěji nachází použití pro doladění interiérů firem, restaurací, učeben, obchodů, atd. Barevné moření dřeva umožňuje přesně přizpůsobit barevnost rámu k interiéru, proto se stále častěji setkáváme s touto formou reklamní upoutávky.