Reklamní polepy aut a okenReklamní polepy - auta, výkladní skříně, okenní tabule


Okenní grafika je realizována především jako polepy perforovanou (děrovanou) folií, celoplošnou litou folií (celoplošná folie) a také plotrovou grafikou (řezaná grafika).

Reklamní polepy aut (polepy oken) jsou realizovány převážně perforovanou fólií – jednosměrná okenní samolepící folie děrovaná, u které je zadní strana lepidla černá. Polepy touto folií zajistí dostatečný pohled ze zadní strany směrem ven díky děrování, které propouští až 70% světla. Při pohledu z venku na reklamní polepy je vidět motiv - grafika vytištěná na perforovanou folii (děrovaná folie), která v důsledku nedokonalosti lidského oka dělá dojem jako neprůhledná grafika.

Reklamní polepy výkladních skříní a oken nemají tak dominantní volbu techniky polepu jako reklamní polepy aut. Výkladní skříně jsou větší plochy a zde se volí grafika podle designu okolí a vlastní reklamní plochy.

Reklamní polepy se montují z venkovní strany, ale není výjimkou, kdy polepy aut realizujeme z vnitřní strany na průhlednou perforovanou folii jako zrcadlově tištěný obraz.

Pro vysokou kvalitu, barevnou stálost a precizní vzhled polepy laminujeme (UV stálá laminace) a tím zajišťujeme vysokou kvalitu a trvanlivost polepů – reklamní polepy aut, výkladních skříní a okenních tabulí.

Komplexní dodávky na klíč jsou naší předností – tvorba grafiky, výroba reklamy, montáž reklamy a po-realizační servis. Reklamní polepy namontujeme přímo u Vás, nebo si pro automobil přijedeme a po montáži reklamy zase dovezeme na Vaši firmu.